Hakkımızda

2007 yılından bu güne biriktirmiş olduğumuz tecrübeyi sizlerle paylaşarak çözüm odaklı üretken bir bakış açısı ortaya koyduk siz değerli müşterilerimizin üretim verimliliğini arttırmak maliyetlerini düşürmek temel hedefimizdir müşterilerimizin bu kapsamda bütün isteklerine cevap vermek için buradayız.

Akıcı Vibrasyon ve Besleme Sistemleri, imalat ve otomasyon sistemlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü mühendislik, danışmanlık, anahtar teslimi proje yönetimi, sistem tasarımı ve servis hizmetlerini tek bir kaynaktan siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli, sorumlu ve müşteri memnuniyeti hedefimiz ile bölgemizin lider ve ekonomik firması olmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Kaliteli hizmet almak herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz Vibsteel ailesi olarak biz hep bunun için çalışıyoruz.

Çalışma ve Faaliyet Alanımız

Seri üretimde kullanılan makinaları ürünlerle beslemek için titreşimli besleme sistemleri kullanmak müşterilerimize büyük avantajlar sağlar, verimliliği artırır ve maliyetleri düşürür. Akıcı Vibrasyon çözümleri ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve hassas bir şekilde ayırır, dizer, pozisyona getirir ve sonuçta makinanıza taşıyıp besler.
Dizilecek ürünlere göre farklı çanak boyutları, şekilleri ve malzemeleri ile her türlü ürün için kullanılabilir. Akıcı Vibrasyon titreşimli besleme sistemleri otomotiv, elektrik, beyaz eşya, mobilya, gıda,plastik ve sağlık gibi daha birçok sektörde kullanılmaktadır.